درباره ما

امادا، در سال 1387 فعالیت خود را با هدف ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین محصول آغاز نمود.
امادا عرضه کننده تجهیزات و یراق آلات کابینت، دستگیره و قفل می باشد و همواره انتخاب و استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت را در صدر اهداف خود قرار داده است.
گروه امادا با سال ها تجربه و فعالیت در ایران و خارج از ایران و دستیابی به استانداردهای جهانی توانسته است همکاری های لازم را با شرکت ها و فروشندگان یراق آلات کابینت و قفل و دستگیره، برنامه ریزی کند. هدف امادا بالا نگه داشتن همیشگی کیفیت محصولات، تنوع و نوآوری در طرح و حفظ اعتماد مشتریان به طور مداوم است چرا که رضایت و احترام به حقوق و خواسته ی مشتری، به طور مستقیم در اوج بودن را ضمانت می کند.
گروه امادا بر آن است که با خرید ماشین آلات مدرن و بروز و کارآمد، تولیدات خود را به تعداد انبوه برساند تا در زیر سایه لطف پروردگار، رقیبی بی همتا باشد.

ارسال رایگان ، کارت هدیه ، امتیازات خرید

ارسال رایگان

شرکت امادا برای جلب رضایت مشتریان در نظر دارد برای خریدارانی که از طریق سایت شرکت اقدام به خرید آنلاین (به صورت کارتنی) می کنند خدمات ویژه ای ارائه دهد.

سفارش کالا

کارت هدیه

شرکت امادا در نظر دارد برای سفارش های آنلاین، کارت هدیه قرار دهد پس فرصت را از دست نداده و جزء اولین نفرات دریافت کننده کارت هدیه شرکت امادا باشید.

سفارش کالا

امتیازات خرید

با هر سفارش از طریق سایت شرکت امادا به حساب کاربری شما امتیاز تعلق خواهد گرفت و پایان سال به 5 نفر که بالاترین امتیاز را دارند هدیه ویژه ای تعلق خواهد گرفت.

سفارش کالا